O mnie

Witam na mojej stronie! :)

Nazywam się Bartłomiej Caban i zawodowo zajmuje się fotografią ślubną. Od najmłodszych lat praca z aparatem fotograficznym był moim hobby, które z czasem stało się sposobem na życie.

Dlaczego wybrałem właśnie fotografię ślubną? Możliwość uwiecznienia na zdjęciach towarzyszących Młodej Parze emocji to wielkie wyzwanie, ale także ogromna przyjemność. Jestem zaszczycony możliwością towarzyszenia każdej z par w wyjątkowym dla nich dniu i dzięki stałemu obcowaniu z przepełnionymi szczęściem i miłością Nowożeńcami zyskuję inspirację do ciągłego doskonalenia moich umiejętności oraz znajduję nowe pomysły na niebanalne i inne niż wszystkie ujęcia.

Każde zlecenie jest dla mnie całkiem nowym wyzwaniem. Styl fotografii zawsze staram się dopasować do charakteru oraz indywidualnych oczekiwań Par Młodych. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, maksymalnie poświęcając się zadaniu wykonania specjalnie dla Państwa najpiękniejszych zdjęć ślubnych, które staną się z czasem jedyną pamiątką pierwszego dnia na nowej drodze życia.

Fotograf BartCaban Tarnów

Menu